Joyroom S-AC066A4 66W Type C Fast Charging Cable With Digital Display
৳780.00
Quantity:
Total price :
  (Tax : )
Joyroom S-AC066A4 66W Type C Fast Charging Cable With Digital Display Price In Bangladesh
Specifications
Model: S-AC066A4
Name: Digital Display Fast Charging Data Cable
Function: charging/transmission
Power: 66W
Length: 1.2m
Transmission speed: 480Mbps
Applicable model: Type-C
Material: zinc alloy + PVC + braided nylon
No review given yet!
🔰 Fast Delivery all across the country
🔰 Safe Payment
🔰 7 Days Return Policy
More from the store
HAVIT H684 1.2M 2.0A Lightning Data & Charging Cable For IPhone
৳320.00
HAVIT H691 3 In 1 Micro USB, Lightning, Type C Data And Charging Cable
Geeoo DC-301 3in1 Long Data Cable
Geeoo DC14 3A Micro USB Short Cable – 30cm